70-lecie naszego Ośrodka

4 grudnia 2018r. obchodziliśmy rocznice 70-lecia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3 w Przemyślu. Poniżej fotorelacja z tego wspaniałego dnia. Było poważnie, wzruszająco ale i zabawnie. Mieliśmy wspaniałych gości, którzy wspólnie z nami świętowali ten szczególny dzień. Uczniowie spisali się na medal. Zobaczcie sami.
Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w Archikatedrze.
Szkołę dumnie prezentował nasz Poczet Sztandarowy.
Kluczem do dobrego kazania jest...... klucz.

O wieloletniej tradycji naszej Szkoły oraz jej partonie Kazimierzu Wielkim przypominali nasi wspaniali uczniowie.
Gościliśmy Prezydenta Przemyśla Wojciecha Bakuna
Pan Prezydent złożył życzenia 70 letniej już szkole.

Wśród naszych wspaniałych gości byli również:
Pan Andrzej Berestecki - Radny Rady Miasta Przemyśla i Prezes Towarzystwa Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu
Pani Bernadeta Jasińska - Kierownik Podkarpackiego Kuratorium Oświaty - delegatury w Przemyślu.
Pan Maciej Szymański - Dyrektor Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Oddziału Podkarpackiego w Rzeszowie
Pan Tomasz Dziumak - Dyrektor I liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu.
Pani Dorota Wiech - Iwasieczko - Dyrektor SOSW nr 1 w Przemyślu.
W imieniu Starosty Przemyskiego- Pani Jolanta Jabłońska - Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.
Zarząd Związku Sybiraków Oddziału w Przemyślu.
Pani Dyrektor Ośrodka Barbara Jabłońska podziękowała wszystkim gościom za przyjęcie zaproszenia.
Wśród gości był również Pan Andrzej Zapałowski - Radny Rady Miasta Przemyśla.
Poznaliśmy bardzo ciekawą historię naszego Ośrodka.
Następnie przedstawiona została część artystyczna.

Poniżej kilka fotek z występów naszych uczniów.
Publiczność nagrodziła występy brawami.
I oczywiście pyszny tort dla solenizanta.
Wspaniałe wypieki prosto od naszych zdolnych cukierników.
I nie tylko słodycze. Było bardzo smacznie.
Pan Prezydent symbolicznie pokroił tort, a nie było to takie proste.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, uczniom oraz osoby zaangażowane w organizację tego cudownego dnia. A szkole życzymy następnych 70 lat!!