Pandemia w końcu trochę ustąpiła i szkolne życie powraca na Kapitulną. Samorząd wychowanków SOSW3 zorganizował Wigilię Szkolną.
Na stołach znalazły się pyszne wypieki, które przybyły prosto z naszej pracowni cukierniczej. Prawdziwą furorę zrobiły pierogi - na prawdę jak te od babci (tak zgodnie mówili uczniowie i nauczyciele).
Życzenia świąteczne dla uczniów, nauczycieli, wszystkich pracowników ośrodka oraz ich rodzin złożyła Pani Dyrektor SOSW3 Beata Kozdra

Wesołych świąt życzył nam również Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Wiktor Wołoszyn

Wspólnie zaśpiewaliśmy kolędy.

Wszystkim osobom zaangażowanym w organizacje tego wspaniałego dnia serdecznie dziękujemy.

Wigilia szkolna wprowadziła nas w miły, rodzinny, świąteczny klimat Świąt Bożego Narodzenia.