Edukacja i rehabilitacja

Pożegnanie Pani Dyrektor Barbary Jabłońskiej

W grudniu 2022r. Na zasłużoną emeryturę przeszła Pani Dyrektor Barbara Jabłońska, której chcieliśmy podziękować za wszystkie lata spędzone za sterami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3 w Przemyślu , oraz cały czas i energię poświęconą edukacji młodzieży niepełnosprawnej ruchowo.

Poniżej znajduje się krótka fotorelacja z pożegnania.
W imieniu uczniów , podziękowania złożyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego:

Uczenie dzieci liczyć jest ważne, ale uczenie ich co się liczy jest najważniejsze
Bob Talbert

Szanowna Pani Dyrektor
W imieniu Samorządu Uczniowskiego oraz wszystkich uczniów składamy Pani gorące podziękowania za wieloletnią pracę w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr3 w Przemyślu.
Dziękujemy za każdą lekcję, radę i chwilę rozmowy, za wszystkie starania, które wkładała Pani w naszą edukację i wychowanie . W wielu sytuacjach mogliśmy zawsze na Panią liczyć. Zachęcała nas Pani do pracy, gdy nic się nie udawało i doceniała nasze sukcesy. Zawsze pokazywała nam Pani , że jesteśmy ważni i możemy w życiu wiele osiągnąć. Dziękujemy za okazywane nam serce, uśmiech i dobre słowo. Dziękujemy za codzienny przykład, jak być mądrym i dobrym człowiekiem.


Pani dyrektor miała dla uczniów słodki upominek. Najważniejsze jednak, że zostanie przez nich słodko zapamiętana.
W imieniu Rady Rodziców, podziękowania złożyła Pani Jadwiga Urycz:

„Bardzo dziękuję Pani Dyrektor za poświęcenie oraz wysiłek włożony dla szkoły. Zapewne nie było to łatwe aby kierować przez 22 lata Ośrodkiem i mądrze nim zarządzać. Dziękuję za przekazywanie wiedzy i wychowywanie młodych ludzi. Dla mnie jako rodzica ważne jest moje dziecko. Jego edukacja, bezpieczeństwo oraz szczęście. Wobec tego z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że wszystkie moje oczekiwania wobec szkoły zostały w pełni spełnione. Dziękuję
Nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły również złożyli podziękowania za lata owocnej współpracy.
Poniżej znajduje się kilka zdjęć przedstawiających wieloletnią pracę Pani Dyrektor.
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Starsze
Pani Dyrektor
Życzymy zasłużonego odpoczynku i dziękujemy za te wszystkie lata.