Pożegnanie Pani Dyrektor Barbary Jabłońskiej

W grudniu 2022r. Na zasłużoną emeryturę przeszła Pani Dyrektor Barbara Jabłońska, której chcieliśmy podziękować za wszystkie lata spędzone za sterami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3 w Przemyślu , oraz cały czas i energię poświęconą edukacji młodzieży niepełnosprawnej ruchowo.

Poniżej znajduje się krótka fotorelacja z pożegnania.
W imieniu uczniów , podziękowania złożyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego:

Uczenie dzieci liczyć jest ważne, ale uczenie ich co się liczy jest najważniejsze
Bob Talbert

Szanowna Pani Dyrektor
W imieniu Samorządu Uczniowskiego oraz wszystkich uczniów składamy Pani gorące podziękowania za wieloletnią pracę w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr3 w Przemyślu.
Dziękujemy za każdą lekcję, radę i chwilę rozmowy, za wszystkie starania, które wkładała Pani w naszą edukację i wychowanie . W wielu sytuacjach mogliśmy zawsze na Panią liczyć. Zachęcała nas Pani do pracy, gdy nic się nie udawało i doceniała nasze sukcesy. Zawsze pokazywała nam Pani , że jesteśmy ważni i możemy w życiu wiele osiągnąć. Dziękujemy za okazywane nam serce, uśmiech i dobre słowo. Dziękujemy za codzienny przykład, jak być mądrym i dobrym człowiekiem.

Pani dyrektor miała dla uczniów słodki upominek. Najważniejsze jednak, że zostanie przez nich słodko zapamiętana.
W imieniu Rady Rodziców, podziękowania złożyła Pani Jadwiga Urycz:

„Bardzo dziękuję Pani Dyrektor za poświęcenie oraz wysiłek włożony dla szkoły. Zapewne nie było to łatwe aby kierować przez 22 lata Ośrodkiem i mądrze nim zarządzać. Dziękuję za przekazywanie wiedzy i wychowywanie młodych ludzi. Dla mnie jako rodzica ważne jest moje dziecko. Jego edukacja, bezpieczeństwo oraz szczęście. Wobec tego z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że wszystkie moje oczekiwania wobec szkoły zostały w pełni spełnione. Dziękuję
Nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły również złożyli podziękowania za lata owocnej współpracy.
Poniżej znajduje się kilka zdjęć przedstawiających wieloletnią pracę Pani Dyrektor.

Starsze
Pani Dyrektor
Życzymy zasłużonego odpoczynku i dziękujemy za te wszystkie lata.