Aleja gwiazd - Maciej Maleńczuk

Aleja Gwiazd powraca!
W dniu 25.11.2023r. po raz pierwszy od czasu pandemii odbyło się spotkanie w ramach naszej akcji "Aleja Gwiazd", która trwa od 2016r., w której zapraszamy artystów ze świata filmu, muzyki, teatru, sportu.
Pierwszą gwiazdą, która odwiedziła nas po tak długiej i niespodziewanej przerwie był Pan Maciej Maleńczuk, wspaniały muzyk, niepowtarzalny artysta, poeta i niebanalna osobowość.

Spotkanie odbyło się w Klubie Gwarek, w naszym Ośrodku, gdzie uczniowie powitali Pana Macieja prezentem - własnoręcznie wykonaną gitarą. Prezent ten niezwykle ucieszył naszego gościa.
Uczestnicy spotkania zadali Panu Maciejowi wiele ciekawych pytań, na które uzyskali wyczerpujące odpowiedzi. Następnie wykonaliśmy wspólne zdjęcie, a każdy uczestnik spotkania mógł otrzymać autograf.

Punktem kulminacyjnym było udanie się do "Alei Gwiazd", znajdującej się na korytarzu szkolnym, gdzie Pan Maciej zawiesił pamiątkowe zdjęcie z autografem i otrzymał tort ze swoim wizerunkiem, wykonany przez naszych niezwykle zdolnych cukierników. Spotkanie przyniosło wszystkim wiele pozytywnych wrażeń i emocji oraz zapewniło dobry humor, a cudowne wspomnienia zostaną na zawsze w naszych sercach.

Zobaczcie wszystkie zdjęcia ze spotkania na naszej NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ (w dalszym ciągu w budowie)