Dzień dziecka - piknik

Z okazji Dnia Dziecka organizowanego w dniu 28 maja 2017 roku przez Przemyską Kongregację Kupiecką i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci na Rynku przemyskim w ramach akcji charytatywnej i promocji naszego Ośrodka, nauczyciele wychowania fizycznego przeprowadzili badania pod kątem wykrywania wad postawy i deformacji kręgosłupa u dzieci i młodzieży szkolnej.

Zostały też udostępnione nasze przyrządy rehabilitacyjne do terapii zburzeń integracji czynności zmysłowych.

Uczniowie kl. III c gościli licznie przybyłych rodziców z dziećmi ciastkami upieczonymi przez uczniów klas cukierniczych. Uczniowie częstowali słodyczami, owocami oraz wręczali paczki upominkowe dzieciom przybyłym na tę imprezę. Upominki te były sponsorowane przez TPD. Nasi podopieczni uprzyjemniali czas dzieciom przybyłym do naszych namiotów wypożyczonych przez Jednostkę Wojskową Strzelców Podhalańskich pracami ręcznymi takimi jak wyklejanki, malowanki, wycinanki. Namioty nasze cieszyły się powodzeniem i były odwiedzane do późnych godzin wieczornych.